Bit İlaçlama

Bit İlaçlama Firması

Bit İlaçlama

Bit İlaçlama; Bu parazitin insan üzerindeki etkileri onların türlerine bağlıdır.Kuş bitleri insanlar üzerinde hayatta kalamazken,kafa ve vucut bitleri ısırmaları enfeksiyonlara sebep olabilir.Kuş bitleri insanlara geçmezler fakat insanlar kuş bitine sahip canlıları ısırdıklarında geçici ısırma olayları yaşanabilir.Bu haşereler insanaları sürekli huylandırdıkları için aşağıdaki gibi psikolojik kaynaklı rahatsızlıklara sebep olabilirler. Kaygı, ikincil enfeksiyon, uykusuzluk ve daha nicesi.

Vücut biti istilası uzun sürdüğü zaman, cildin yoğun şekilde ısırılmış bölgeleri, özellikle vücudun orta kısmında, Berduş hastalığı olarak adlandırılan bir durumun ortaya çıkmasıyla cilt kalınlaşabilir ve kararabilir.

Üreme ve gelişme türlerine bağlı olarak değişir. Sirke olarak bilinen baş biti yumurtaları özel salgıları ile bir ev sahibinin saçına eklenir. Dişiler, bir insanın kafa derisine tuttukları 50 ila 100 yuvarlak beyaz yumurta üretirler. Vücut bitleri genellikle bir kişinin giysisine bıraktıkları 200 yumurtaya kadar artabilir.

NANO İlaçlama ailesi olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

En uygun fiyatlarla en güvenilir ev ilaçlama hizmeti!

Sektörümüzün en donanımlı ve eğitimli ilaçlama kadrosu ile çalışıyoruz!

NANO İlaçlama bünyesinde çalışan ilaçlama teknisyenlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürün uygulama ve ilaçlama sertifikası sahibidir.

Haşerelerle karşılaşabileceğiniz tüm sorunlardan kurtulmak için NANO İLAÇLAMA ve donanımlı kadrosunu tercih edin.