Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama Firması

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama; Haşereler arasında mücadele yöntemlerinde en çok deneyime ihtiyaç duyulan haşereler olduğunu belirtmek isteriz. Kalorifer böcekleri hayatta kalma uzmanıdır. Çok hızlı yayılmaları 16 boğumlu yumurta keseleri sayesinde olmaktadır. Renkleri açık sarıdan kahverengi tonlarına kadar olabilir. Çok hızlı ürerler, evlerin parke araları, kapı boşlukları, beyaz eşyaların motor bölümleri dahil hemen hemen her yerde çoğalabilir.

Nedeni ise, vücudunda kese olan böcek ilaçlama sorasında hemen yumurtalarını bırakırlar. Şok doğum dediğimiz bu yumurtlama işlemi çok hızlı olur. Bu yüzden mücadelede bu konuları göz önünde tutmak gerekir. Mücadele yöntemlerinde ise, ilaçlama ile birlikte alan temizliği ve bu böceklerin ortama girme noktaları tespit edilip mutlaka önlem alınması gerekmektedir. Açıkta yiyecek ve içecek bulundurulmaması ve evsel gıda atıklarının mutlaka ağzı kapalı bulundurulması gerekmektedir.

Bu haşere ile mücadele yöntemlerinde sağlık bakanlığı onaylı ilaçların kullanılması, uzman ve yeterlilik belgelerine sahip personellerin tavsiyeleri çok büyük önem arz etmektedir.

NANO İlaçlama ailesi olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

En uygun fiyatlarla en güvenilir ev ilaçlama hizmeti!

Sektörümüzün en donanımlı ve eğitimli ilaçlama kadrosu ile çalışıyoruz!

NANO İlaçlama bünyesinde çalışan ilaçlama teknisyenlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürün uygulama ve ilaçlama sertifikası sahibidir.

Haşerelerle karşılaşabileceğiniz tüm sorunlardan kurtulmak için NANO İLAÇLAMA ve donanımlı kadrosunu tercih edin.