Çiyan (Kırkayak) İlaçlama

Çiyan (Kırkayak) İlaçlama Firması

Çiyan (Kırkayak) İlaçlama

Çiyan (Kırkayak) İlaçlama; Genellikle ev, insan yaşam alanlarında ev çıyanı görülmektedir. Vücutları yassı, sarımsı ve kahverengine sahip bir türdür. Çıyanlar, diğer haşerelerle beslenirler. Direk olarak insanlara zarar vermezler. Lakin nadir olsa da insanları ısırdıkları gözlemlenmiştir. Her ortamda, vücut yapılarından dolayı çok rahat hareket ederler ve çok hızlıdırlar. Saklanma ustasıdır. İnce vücut yapısı sayesinde çatlaklar ve ev içindeki bütün uygun alanlara rahatça saklanabilirler. Zehirli olması ve zehrinin dozu çıyanların çeşitlerine göre değişiklik gösterir.

Avcıl bir canlı olduğundan evde diğer haşere varsa eğer, ev çıyanı için avlanması uygundur ve bu alanlarda yaşarlar. Bu sayede insanlara görülme olasılığı artar. Ev çıyanları en fazla 3-5 cm.’dir. Eğer yaşam alanlarında çıyan gözüktüyse mutlaka sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı ilaçlama firmalarına ilaçlama yaptırılması gerekmektedir.

NANO İlaçlama ailesi olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

En uygun fiyatlarla en güvenilir ev ilaçlama hizmeti!

Sektörümüzün en donanımlı ve eğitimli ilaçlama kadrosu ile çalışıyoruz!

NANO İlaçlama bünyesinde çalışan ilaçlama teknisyenlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürün uygulama ve ilaçlama sertifikası sahibidir.

Haşerelerle karşılaşabileceğiniz tüm sorunlardan kurtulmak için NANO İLAÇLAMA ve donanımlı kadrosunu tercih edin.